Taurus Media

Patvirtinta Profile
Įmonės pavadinimas
Taurus Media
Adresas
Savanorių pr. 363, Kaunas, Lietuva
view_map2
Telefonas
+37065820958
Mobilus telefonas (-ai)
+37065820958
Darbo laikas
Trečiadienis: 08:00 - 22:00  Visi
Įmonės įkūrimo metai 2015
Darbuotojų skaičius 6-10
Įmonės kodas 712825
Vadovas Mantas Aukštuolis
El. pašto adresas

Atsiliepimai

0.0

0 Atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą
Dar niekas neįvertino šios įmonės. Būkite pirpi ir pasidalinkite savo nuomone

Klausimai ir Atsakymai

Turite klausimų? Gaukite atsakymus nuo Taurus Media arba ImoniuKontaktai.lt vartotojų.

Daugiau apie įmononę

Vietos žemėlapis
Savanorių pr. 363, Kaunas, Lietuva Gauti maršrutą
Apie įmonę
Mūsų komandai priklauso tik didelę patirtį turintys marketingo, pardavimo, web kūrimo, dizaino formavimo profesionalai. Padedame sėkmingai įgyvendinti Jūsų internetinius projektus, suformuoti Jūsų įmonės įvaizdį, padidinti pardavimus ir optimizuoti reklamos kaštus.

Šiuo metu gerai internetinei svetainei jau nebeužtenka vien tinkamo dizaino ir kokybiško programavimo, svarbu, kad ji atitiktų įmonės filosofiją, produktus ir sudomintų vartotojus. Bendradarbiaudami su savo klientais mes padedame būti matomiems tarp konkurentų ir laimėti vartotojų palankumą.

Kodėl verta rinktis mus?

Kokybiškai ir profesionaliai teikiame paslaugas Jūsų verslui.
Siūlome konkurencingą kainą – daugiau kokybės už tą pačią kainą.
Strategiškai mąstome, atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius bei konkurencinę rinką.
Su klientu bendraujame kaip su draugu, pagal turimą kompetenciją atsakome į visus iškilusius klausimus.
Viską gausite iš vienų rankų – nuo svetainės sukūrimo iki jos administravimo ir reklaminės kampanijos.

Pirkdami mūsų paslaugas, įgysite partnerį, norintį, kad būtumėte patenkintas teikiamomis paslaugos, todėl be jokių papildomų mokesčių gausite daug pridėtinės naudos ir konsultacijų.
Paslaugos

Svetainių kūrimas - Mes kuriame tiek paprastas reprezentacines internetines svetaines, tiek elektronines parduotuves. Pagal Jūsų poreikius ir veiklą, sukuriame efektyvią, patogią, šiuolaikinio dizaino internetinės svetainės struktūrą. Visos mūsų kuriamos internetinės svetainės atitinka naujausius Google reikalavimus kartu su vidiniu SEO. Įgyvendinę klientų norus (sukūrę projektą), ir toliau bendradarbiaujame, teikdami nuolatinę priežiūra, informacijos atnaujinimus ir nemokamas marketingo konsultacijas.

SEO paslaugos - Šiuo metu SEO paslaugos tampa vis aktualesnės verslui – kasdien kuriamos naujos internetinės svetainės arba el. parduotuvės, todėl konkurencija internete nuolat didėja. O vartotojai, ieškodami tam tikrų paslaugų ar produktų, aktyviai peržiūri tik pirmuosius paieškos rezultatų puslapius. Todėl tik tose internetinėse svetainėse ar el. parduotuvėse, kurios yra atrandamos aukštesnėse paieškos rezultatų pozicijose, apsilanko daugiausia klientų.

Marketingo paslaugos - „Rinkodara yra kitų įtikinimo procesas, kad tai, ką Jūs turite, yra tuo, ko jie visada norėjo“ – teigė ekspertas Michael Stelzner. Tačiau šią mintį patvirtina tik efektyvi reklama, kurią kuriant yra kruopščiai atrenkami reklamos kanalai, veiksminga reklaminė žinutė, patrauklios vizualizacijos ir aiškiai pateikiami privalumai. Nežinote kaip tai sukurti? Mes jums padėsime!

SEM paslaugos - tai internetinė rinkodara paieškos sistemose. SEM tikslas – pritraukti į Jūsų internetinę svetainę tikslinius vartotojus, taip generuojant pastovų potencialių lankytojų srautą. SEM apima internetinės svetainės optimizavimą paieškos sistemoms (SEO paslaugas) ir „Paid search“ (Google Adwords, Bing Ads, Yahoo Ads). Trumpai priminsime, kad SEO yra optimizavimas paieškos sistemoms, siekiant užtikrinti, kad svetainė būtų randama natūraliuose paieškos rezultatuose. O „Paid search“ – tai mokami tekstiniai reklamos skelbimai, rodomi paieškos rezultatų viršuje arba apačioje įvedus tam tikrus raktinius žodžius ar frazes.

Google adwords - Tai greičiausias būdas padidinti Jūsų pardavimus ir įmonės žinomumą, reikalaujantis mažiausių kaštų palyginti su kitomis reklamos medijos priemonėmis. Mokėsite tik už tuos paspaudimus, kurie pritraukia potencialius klientus į Jūsų svetainę. Mūsų tikslas – kokybiškai administruoti Jūsų Google AdWords reklaminę kampaniją, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Aukštesnės kokybės skelbimai gali lemti geresnes pozicijas (Google pirmajame puslapyje) ir žemesnes kainas. Ne tik laiko atžvilgiu, bet ir dėl reklaminių išlaidų verta naudotis profesionaliomis paslaugomis ir pasiekti aukštesnes pozicijas paieškoje. Atsižvelgdami į Jūsų tikslus, mes patarsime, kokį Google reklamos būdą (-us) Jums geriausia pasirinkti. Jeigu dar neturite, įdiegsime Google Analytic įrankį ir galėsite stebėti reklamos efektyvumą.

Facebook administravimas - Mes kuriame ir administruojame Facebook socialinio tinklo reklamines kampanijas atsižvelgdami į Jūsų įmonės tikslinę auditoriją (pagal amžių, pomėgius, lokaciją ir kt.). Esminis Facebook marketingo dalykas – turėti tokią auditoriją, kurioje potencialūs Jūsų paslaugų ar produktų pirkėjai. Pavyzdžiui, langus parduodančiai įmonei savo Facebook profilyje naudingiau turėti 1000 pasekėjų, kurie įsirenginėja naują būstą, nei 10 000 tūkstančių studentų ir pan.
Darbo laikas
Pirmadienis:08:00 - 22:00
Antradienis:08:00 - 22:00
Trečiadienis:08:00 - 22:00
Ketvirtadienis:08:00 - 22:00
Penktadienis:08:00 - 22:00
Šeštadienis:Closed
Sekmadienis:Closed
products_services
SEO PASLAUGOS Pasiekti paieškos rezultatų viršūnę – esminis SEO paslaugos tikslas, susidedantis iš dviejų svarbių procesų – vidinio ir išorinio SEO. Jei dvejojate SEO patikimumu, mes ...

Patvirtinta įmonė

Įmonės anketa yra patvirtinta įmonės savininko / atstovo.
Paskutinį kartą atnaujinta: Gruodis 2017 - View Status


Susijusios įmonės Taurus Media


Comtech ir Co, UAB

Kęstučio g. 59, LT-44303, Kauno m. sav. (Įėjimas laiptukais iš Kęstučio g. pusės), Kaunas
5.0
1 Atsiliepimas

Addad.lt

Maironio g. 26, Kaunas 44249, Kaunas

Ainera

K. Petrausko g. 36-1, Kaunas, Kaunas

Ainera, UAB

Baltų pr. 137-27, LT-48201, Kaunas, Kaunas

Socialinės atsakomybės projektai

Kėkštų 1, Kaunas

VšĮ IT Psichologija

Kęstučio g. 59-57, LT-44303, Kaunas

Binrita UAB

Prekybos miestelis Urmas Rytų galerija 12 salė 2 vieta, Pramonės pr. 16,51185 Kaunas , Kaunas

AIRV, UAB

Savanorių pr. 204, LT-50187, Kauno m. sav., Kaunas


BACK TO TOP